Jsme tu s vámi již 15 let!

Již je tomu 15 let, kdy byl náš spolek (tou dobou sdružení) založen, konkrétně pak 15.8.2005. Tehdejší nápad tří lidí se postupem času stal nedílnou součástí mnoha z nás a to nejen jako koníček, záliba či práce ale i jako poslání dělat něco, co slouží a pomáhá ostatním.
Za oněch 15 let jsme výrazně narostli, k dnešnímu dni má spolek 1132 členů a působí v 23 obcích od okresu Kladno až po okres Rokycany. Tedy nejvzdálenější vysílače jsou od sebe vzdušnou čarou 24 kilometrů, což se možná nezdá moc, ale autem je to 40km a to už chvíli zabere :-).
Síť se snažíme neustále vylepšovat tak, aby sloužila všem stejně a v rámci technologických omezení tak dobře jak je jenom v našich silách a znalostech. Všude tam, kde dochází ke zpomalování (z důvodu rostoucích nároků na propustnost) již pracujeme na vylepšení či jej máme v plánu. Vše to co děláme pak můžete nejlépe vidět ve fotogalerii zde: https://krivonet.rajce.idnes.cz/ popř. na facebooku spolku.
Naší činností však není jenom budování sítě, z našich dalších činností si dovolím uvést např.:
– společné bruslení
– podpora kulturních akcí (zábavy, dětské dny, karnevaly, zahradní slavnosti, atp.)
– školení
a jiné.
Všechny tyto činnosti jsou nedílnou součástí práce dobrovolníků a tak, kdyby se někdo z Vás chtěl stát adminem a zapojit se do dění kolem vedení spolku, neváhejte nás kontaktovat, pomocné ruce se hodí vždy!
Věřím, že naše činnost dělá radost i Vám a že nám zachováte přízen i v dalších letech a že budeme moci i nadále rozvíjet to, co kdysi bylo jen nápadem tří lidí…
Vaši dobrovolní admini.

Comments are closed.