Pomoc pro studánku Rozárku

Dobrý den všem,
dostalo se k nám žádosti o pomoc a tak se s Vámi o tuto žádost chceme podělit a pomoci tak dobré věci, věříme, že se to s naší pomocí podaří.

Pomoc pro studánku

Pomůžete     zachování    Vaší   krásné   studánky ROZÁRKY ?   ve  Zbečně… dříve  zdroje  pitné  vody ! pomoc je velmi jednoduchá, spočívá  v elektronické podobě podpory na stránkách soutěže „Živé studánky“ přidáním vašich hlasů http://www.zivestudanky.cz/studanka/studanka-rozarka.html    Pro občany okolních obcí Zbečna nejlépe s fotografií své osoby u studánky, tím získá studánky 10x vice hlasů!  ŠKOLÁCI MOHOU TAKÉ HLASOVAT SE SOUHLASEM RODIČŮ.              

Kde studánku naleznete? – Sejdete-li po schodech z Masarykova mostu a dáte se po nábřeží po proudu Berounky, tak za pár minut dojdete ke konci plotů a pak za zeleným plotem pár metrů doleva. Udělejte si výlet  s fotografií u studánky. Vzdálení bez fotografie při hlasování získají jen jeden hlas. Odkaz prosím ofoťte mobilem a následně rozšiřte dalším – děkujeme. 

S kým soutěžíme? –  S jednou pražskou studánkou. Má mnoho příznivců a zatím výrazně vede s počty hlasů, proto VOLÁME  O  POMOC, KAŽDÝ VÁŠ HLAS POTŘEBUJEME ! Více informací na:  http://rozarka-studanka-zbecno.webnode.cz/    Jsme jediná studánka v celém Středočeském kraji v  CHKO  Křivoklátsko, která soutěží s Pražskými studánkami, pokud vyhrajeme získá studánka opravu a zvelebení, které nutně potřebuje.

Roman Čížek

 

Comments are closed.