Sledovanitv.cz – online TV

Každý člen komunitní sítě má možnost v rámci svého členství využít služeb portálu www.sledovanitv.cz. Na tomto portálu je každému členovi umožněno sledovat televizní programy prostřednictvím PC, notebooku či chytrého telefonu připojeného do komunitní sítě. Navíc, pokud má tzv. „chytrou televizi“, může sledovat televizní programy i přímo v ní (seznam podporovaných TV naleznete zde: https://sledovanitv.cz/info/s/applications), či si může zakoupit tzv. sep-top-box, který lze připojit k jakékoliv TV.

K využití těchto služeb stačí, aby se člen zaregistroval na webových stránkách www.sledovanitv.cz a pro registraci uvedl email, jméno a příjmení, které uvedl na přihlášce k členství a registraci prováděl z komunitní sítě spolku. Člen má nárok na využití této služby pouze v případě, že uvede tento email a také v případě aktivního využívání této služby (min. 1x za 3 měsíce), v opačném případě bude registrace zablokována.

Po zaregistrování je pak každému členovi aktivován bez jakéhokoliv dalšího poplatku „rozšířený“ balíček, který obsahuje tyto kanály:

Pokud by měl zájem o rozšířené balíčky, ty lze objednat samostatně, ale v takovém případě si je již člen hradí sám.

Seznam balíčků naleznete zde: https://sledovanitv.cz/info/balicky

„Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ 01607910.“

Technické omezení:

Využívání této služby je však technicky omezeno na připojení pouze pomocí 5GHz, LAN či optického kabelu, ti členové, kteří využívají dnes již zastaralou 2,4GHz frekvenci pro připojení do sítě, tuto službu využívat nemohou.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na rada@krivonet.cz

Comments are closed.